FOTO/ Aksidenti te Gjiri i Lalzit, makina kthehet përmbys

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor që të çon te Gjiri i Lalzit.

Raportohet se një automjet është kthyer përmbys, ndërsa nuk raportohet për persona të plagosur rëndë.

LEXO EDHE  Rama dhe Veliaj thyejnë rekord/ 270 minuta LIVE në TV brenda një dite

Policia po heton për shkaqet e aksidentit.