Shumë premtime dhe puthje në publik/ Këngëtari harron Rozana Radin, fejohet me..

Reperi Mc Kresha i ka dhënë fund beqarisë. Burime për Zëri.info bëjnë me dije se këngëtari është fejuar me një vajzë nga Prishtinë, por që prej vitesh jeton në Kanada.

Këngëtari nuk është parë asnjëherë në publik me këtë vazjë, e cila mbetet misterioze për momentin.

LEXO EDHE  Zef Deda dedikim të veçantë për ditëlindje Julit

Kreshnik Fazliu, i njohur si Mc Kresha, ka lënë pas përfundimisht hirostinë me Rozana Radin, dashuri e cila zgjati një vit.

Dyshja mbahen mend për faktin që u puthën në publik, por më pas u ndanë.