Rike Roçi tregon tatuazhin në vendin … (Foto)

Ish-banorja e ‘Big Brother Albania’, Rike Roçi, është një nga femrat më të spikatura të showbiz-it, dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar dy foto ku duket tepër sensulae, tërheqëse dhe provokuese.

LEXO EDHE  Ylli i televizionit harbohet në dasmën e saj, largohen nga dasma nëna dhe babai i...

E veshur me rroba banjo bardh e zi, Rike nuk nguron të tregojë edhe tatuzhin që ka në pjesën intime, duke çmendur fansat që e kanë “bombarduar” me komente.