Dikur futi në sherr Juve-Inter, sot mund të kthehet si kundërshtar i të dyjave!

Dikur ishte mollë sherri për dy skuadrat e urryera mes tyre, Juventus dhe Inter. Madje, pati protesta për faktin se po ndërrohej kokë më kokë me Mirko Vucinic, por tashmë është gati të kthehet në Serie A dhe ta bëjë me Brescian.

LEXO EDHE  Napoli parakalon Milanin, super Mertens i jep 3 pikë të arta, Hysaj me probleme fizike (VIDEO)

Ideja e çmendur e “dallëndysheve” është që të kthejë Fredy Guarin në Itali, pas aventurës që ka mbyllur në Kinë. Brescia po studion situatën dhe, nëse pretendimet ekonomike të kolumbianit janë të duhurat, atëherë do të kryhet.