Aksident në Kukës, Benzi ‘fluturon’ dhe merr para gjithçka gjen (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm në Kukës.Ky eshte momenti kur makina humb kontrollin dhe pasi hip mbi trotuar merr para gjithçka gjen në tregun e qytetit.

Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka patur të lënduar, vetëm shoferi i mjetit ka mbetur i tronditur lehtë.

LEXO EDHE  Mesazhi i Kryemadhit/Papunësia, taksat, çmimet e larta po dëmtojnë shqiptarët, zgjidhja është...

Makina e përfshirë në këtë aksident është ‘tip’ Benz. Ndërsa shkak i aksidentit dyshohet të ketë qenë shpejtësia e lartë dhe humbja e kontrollit nga drejtuesi i mjetit.