Video-Denoncimi/ Avion droge në Durrës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një video-denoncim të ardhur nga qytetarët ku sipas denoncuesit është një avion në Durrës ku trafikon lëndë narkotike.

Berisha shkruan se narkoflota fluturon dy herë në ditë në atë që ai quan ‘linja’ Durrës-Bari.

LEXO EDHE  Ministrja që bën si aktiviste

“Narkoflota Durrës – Bari fluturon 2 herë në dite!

Eksporti i prodhimit te bollshëm te këtij viti është përparësi e Edvin Mafise, gjeneral Hashashit dhe Ndrikull Xhaçkes! Shikoni videon e qytetarit dixhital. Sb” – shkruan Berisha në Facebook.