E besoni dot se është 51 vjeçe?

Një ikonë seksi e viteve Tetëdhjetë, Sabrina Salerno vazhdon të tregojë format e saj bombastike edhe në moshën 51-vjeçare.

E tregojnë këto foto të publikuara në Instagram, shumë prej të cilave të realizuara nga fotografi Alberto Buzzanca, autor i videos dhe i fotove shumë erotike, në të cilat këngëtarja dhe showgirli pozon me tanga dhe këmishë të bardhë, pa sytjena, pikërisht si në vitet Tetëdhjetë.

LEXO EDHE  Historia e sulmuesit të Kombëtares që gjeti të dashur në FB, nga një foto e mamasë (Foto)

Në fotot e publikuara Sabrina u dhuron fansave të saj pamje hot dhe një dekolte shpërthyese.