VIDEO/ Tension në “Etihad”, Guardiola sherr me Aguero-n

Një moment tensioni është verifikuar gjatë ndeshjes Manchester City-Tottenham mes Pep Guardiola dhe Sergio Aguero.

Trajneri e ka zëvendësuar argjentinasin në minutën e 66-të dhe më pas të dy kanë patur një debat të ashpër, sa është dashur ndërhyrja e zëvendëstrajnerit të “Qytetarëve” për të qetësuar gjakrat.

LEXO EDHE  Rusia përjashtohet nga kompeticionet sportive/ Jashtë Euro 2020 dhe Botërorit 2022

https://twitter.com/EnRouteAnfield/status/1162785652238426112?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Ftelesport.al%2Fvideo-tension-ne-etihad-guardiola-sherr-me-agueron%3Ffbclid%3DIwAR3vSvSg9hO5CCjUR5FCoHDsUE3_pMeHYGwBJKHm6gHRYw9838Ij9olAQOA