VIDEO/ Goli që do e kishte zili edhe Maradona, 6 triblime fantastike dhe…

Një video në internet po çmend rrjetin. Një futbollist identiteti i të cilit nuk dihet është bërë virale pasi lojtari merr topin nga mesi i fushës dhe shënon një gol të jashtë zakonshëm.

Driblon 6 lojtarë duke llogaritur edhe portierin, dhe të gjitha driblimet janë fantastike dhe shënon gol me portën e boshatisur pasi i kishte lënë të gjithë si ‘birrila’.

LEXO EDHE  Roma-Lecce, formacionet e mundshme

Një gol të tillë edhe Maradona do e kishte zili.