VIDEO/ Meta noton në liqen dhe bën zbulimin që e ka mrekulluar…

Presidenti Ilir Meta ka postuar në rrjet një video nga pushimet që po kalon në Jazhnicë.

Meta shfaqet duke notuar në liqenin e Jazhnicës që gjendet në rrënjë të majeve Bistra 1 dhe majës së Liqenit, Kosovë.

LEXO EDHE  E FUNDIT/ I hedh granatë vjehrrit në banesë, arrestohet

“Një mrekulli e veçantë këtë herë ishte të zbuloja dhe të notoja në Liqenin e Jazhincës, një monument i rrallë natyror 2180 metra mbi nivelin e detit”, shkruan Meta.