Ish-kryeministri ironizon Xhaçkën: Ndrikulla përshëndet nga ajri Edvin drogën/VIDEO

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ironizuar ministren e mbrojtjes Olta Xhaçka, e cila ka bërë një inspektim mbi Gjirin e Lalzit…Teksa e quan ndrikull ministren që përshëndet Ramën nga ajri, Berisha thotë se ajo po përgatitet për transportin ajror të drogës.

Postimi i Plotë

Ndrikull Xhaçka pershendet nga ajri Edvin Drogen dhe gjeneral Hashashin!

“Sot me Date 13/08/2019 ora 19:30 Po fluturonte mbi Gjirin e Lalzit disa here deri sa beri uljen.”

ps: Ministria e Mbrojtjes se narkoshtetit informon se vet ndrikull Xhaçka po stervitet me narko kaçatorrin e transportit ajror te Kanabisit nga Kanabistani ne Itali! sb

Ndrikull Xhaçka pershendet nga ajri Edvin Drogen dhe gjeneral Hashashin! “Sot me Date 13/08/2019 ora 19:30 Po fluturonte mbi Gjirin e Lalzit disa here deri sa beri uljen.”ps: Ministria e Mbrojtjes se narkoshtetit informon se vet ndrikull Xhaçka po stervitet me narko kaçatorrin e transportit ajror te Kanabisit nga Kanabistani ne Itali! sb

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 13. August 2019

LEXO EDHE  I hedh granatë vjehrrit në banesë, arrestohet