FOTO/ Aksident te Unaza e re, përplasen dy makina

Një aksident automobilistik ka ndodhur te zona e “Unazës së Re” në kryeqytet pasditen e sotme. Burime nga vendngjarja thanë se janë përplasur dy automjete, një mjet tip “Benz” dhe një “Volkswagen Golf”.

Nuk raportohet për persona të plagosur, ndërsa trafiku është rënduar.

LEXO EDHE  Paralajmërimi i Bashës: Dështimi i qeverisë për të strehuar qytetarët, mund të përsërisë tragjedinë e Thumanës!

Në këtë segment, pasi firma Salillari ‘shqepi’ rrugën në kuadër të projektit të shumë-debatuar për Unazën e Re, ndodhin të tilla aksidente.

Lidhur me asindetin në fjalë, nuk ka një reagimin zyrtar nga policia.