‘Dashke sherr’, pyetja që vendosi Ilva Taren në pozicion të vështirë

Gazetarja shumë e dashur për publikun, Ilva Tare ka vendosur t’i përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram të cilët ishin shumë kurioz që nga projekti i ri që ajo do sjellë e deri tek pyetje personale për paraqitjen fizike.

E pyetur se cili është gazetari më i mirë në Shqipëri sipas saj, Ilva preferoi të mos jepte një emër duke u shprehur se kjo do sillte sherr.

LEXO EDHE  Sekretet e bukurisë së femrave kineze

“Ti nuk dashke përgjigje por sherr. Cilido përpiqet të bëjë gazetari të mirë, të drejtë dhe të pavarur nga çfarëdolloj interesi. Ky është për mua gazetari i mirë”, u përgjigj llva.

Gazetarja u pyet edhe për emisionin e saj që do të nisë së shpejti në EuroNews, por më shumë do na zbulojë nga shtatori./Xing.al