VIDEO/ Bllokohet depozita e karburantit, Rama bën njoftimin dhe paralajmëron

Zbulohet depozita me mangësi në deklarimin e 233 mijë litra benzinë. Njoftimi është bërë në rrjetet sociale nga Kryeministri Edi Rama, i cili gjithashtu ka bërë të ditur aktivizimin e masës ligjore.

“Operacioni i kthimit në ligjshmëri do të prekë çdo magazinë doganore; jo vetëm për karburantin, por edhe për produktet e tjera të akcizës, për t’u përballur me #ZeroTolerancë🤜ndaj abuzuesve”, shkruan Rama në rrjet.

Postimi nga Edi Rama

LEXO EDHE  Dosja për lobimin rus, zbulohet kush është gjyqtari që gjykon Bashën

ERTV Live😊: STOPINFORMALITETIT✋
Porto Romano, Durrës – Zbulohet depozita me mangësi në deklarimin e 233 mijë litra benzinë dhe aktivizohet masa ligjore👊

Operacioni i kthimit në ligjshmëri do të prekë çdo magazinë doganore; jo vetëm për karburantin, por edhe për produktet e tjera të akcizës, për t’u përballur me #ZeroTolerancë🤜ndaj abuzuesve