Aksident masiv në autostradën Tiranë-Durrës (FOTO)

Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të Sukthit.

Siç shihet në foto, në aksident janë përfshirë katër automjete, por fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar, por vetëm dëme materiale.

LEXO EDHE  Ka marrëveshje midis bandave të drogës dhe shtetit/ Deklarata "bombë" nga Gjermania

Si pasojë e aksidentit është shkaktuar trafik i rënduar në autostradë.