Sic e ka bërë mamaja/ Këngëtarja shqiptare pa rroba në ballkonin e hotelit (FOTOT)

Rezarta Shkurta ka vendosur të ndajë në rrjete sociale, një foto pas një nate relaksuese. E sapozgjuar nga gjumi mbuluar me jorgan, Rezarta ka vendosur të mos shfaqet pa make-up.

E zhveshur, provokuese dhe me një filter nga Snapchat, Rezarta Shkurta i uron ndjekësve të saj : “Mirmëngjes”.

LEXO EDHE  Drama e filmuar/ Grabitësi i hyn me armë në dorë, modelja del nudo dhe... (VIDEO)