“Shko në shtëpi, k**vë e vogël”/ Ibrahimoviç sherr edhe me trajnerin e skuadrës kundërshtare

Ish-kapiteni i Suedisë, Zlatan Ibrahimoviç ka dalluar gjithmonë për temperametin e tij gjaknxehtë.

Në ndeshjen e djeshme kundër LAFC, suedezi shënoi 3 gola për LA Galaxy por nuk shpëtoi pa e ofenduar trajnerin kundërshtar, Bob Bradley.

LEXO EDHE  Iniesta i ndryshoi jetën, historia e pabesueshme e tifozit që u paralizua dhe kërkoi TV-në në spital

“Shko në shtëpi, k**vë e vogël,”-ka thënë fubollisti. Nga ofendimi i Imbrahimoviç, tranjeri është revoltuar shumë dhe është dashur ndërhyrja e të tjerëve që situata të mos agravonte.