“Q.. nënën të të thonë babë”/ “Shpërthen ish-ministri: Maskarenjtë fërkojnë barkun se…

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar në rrjet lidhur me dorëheqjen e ramush Haradinajt nga post ii kryeministrit.

Manjani shkruan se politikanët, të paktën në hapsirën shqiptare, që të ecin para duhet të jenë mashtrues, hileqarë, maskarenj me fytyrë engjëllore, dallkaukë, pazarxhinj me fytyrë Euro-Atlantike…

Postimi i Manjanit

Dorëheqja e Kryeministrit Haradinaj na rikujton thelbin e të bërit politikë: PADREJTËSINË!!!

Politikanët, të paktën në hapsirën shqiptare, që të ecin para duhet të jenë mashtrues, hileqarë, maskarenj me fytyrë engjëllore, dallkaukë, pazarxhinj me fytyrë Euro-Atlantike…😔😔😔

LEXO EDHE  Aksident/ Makina del nga rruga në Gjirokastër, plagosen disa persona

Sentenca “q.. nënën të të thonë babë”, mbeti thelbi i çdo autokrati të sukseshëm.

Sa më i drejtpërdrejt, i vendosur dhe pa hile të sillesh aq shpejt dorëhiqesh, aq më shumë gjykohesh e ndëshkohesh edhe për hesap të maskarenjve që fërkojnë barkun.

Në këtë pikë, nuk e di a duhet të kemi më shpresë…