S’keni parë gjë akoma/ Gazetari plas ‘bombën’, tregon kandidatët e Ramës që do zëvendësojnë Haradinaj

Gazetari Ylli Dylgjeri, ka reaguar pas dorëheqjes së kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj. Me anë të një statusi në facebook, Dylgjeri shkruan se nuk kemi parë gjë akoma.

Sipas tij pas marifeteve të vazhdueshme të rilindjes për të goditur News 24 dhe emisionin ‘Të pa ekspozuarit’ ishte Sokol Balla ai që kërcente nga gëzimi, ndërsa pas dorëheqjes së Haradinajt, njëri mes Cakajt ose Batonit ka radhën të kërcejë.

Ja postimi i Dylgjerit:

Skeni pare gje akoma?

Pas marifereve per te goditur News 24 dhe mbyllur njehersh edhe “Te pa ekspozuarit”, u ekspozua emeri i Drejtorit te ri Sokol Balla ne krye te kesaj media. Pas ketij emerimi del qarte edhe kercimi i Balles ne Rio De Zhenerio.

Sokol Balla eshte i dyti aktor qe kercen per vendin e punes pas priftit te baleti Cuca e Maleve. Ndryshimi i vetem eshte se prifti kercente nga halli, ndersa Balla nga malli.

Ne oret qe vine do kemi edhe ndryshime te tjera

Pas doreheqjes se zotit Ramush Haradinaj si Kryeminister, ne gare per postin e Kryeministrt thuhet se jane vene Baton Haxhija dhe Gent Cakaj.

Po presim kush do te kerceje me bukur.

LEXO EDHE  U hodh nga kati i 3 i spitalit "Shefqet Ndroqi", 29-vjeçari ishte drejt shërimit/ Detajet