Shqiptari gjendet i pajetë në burgun e Koridhalosë. Detajet e para

Një tjetër shqiptar humb jetën në burgun famëkeq të Koridhalosë.

Një 38-vjeçar, i cili vuante dënimin në burgun e Korydallos në Greqi i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Siç raportojnë mediat greke, shqiptari është gjetur i pajetë në qelinë e tij, mëngjesin e së premtes.

LEXO EDHE  Zgjedhja e Prokurorit të Përgjithshëm/ Gjata: Arta Marku u keqpërdor deri në fund nga Rama

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes dhe as identiteti i viktimës, që nuk bëhet me dije nga raportimet e mediave helene.