Nxjerr gjoksin dhe hap këmbët në …/ Kejvina nxeh temperaturat në rrjet (Foto)

Na çmendi fare. Kejvina Kthella ka hedhur një fotografi në Instagram ku temperaturat te meshkujt mbase i ka bërë mbi 40 gradë celsius.

Kjo se, ajo shihet se është në plazh dhe kishte hapur këmbët. Nga ana tjetër, gjoksi i saj dukej sikur do të shpërthente.

LEXO EDHE  Reagon për herë të parë vajza e Majlinda Bregut pas tradhtisë së Erik Fullanit (Foto)