Lajm i Fundit/ Përmbyset zetori, plagoset 60 vjeçari

Një aksident automobilisitk ka ndodhur ditën e sotme në hyrje të qytetit të Korçës.

Një traktor është përmbysur në një kanal ndërkohë që ka mbetur i plagosur një burrë 60 vjeç.  I plagosuri është dërguar menjëherë në spitalin rajonal të Korçës ndërsa drejtuesi i mjetit është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes.

LEXO EDHE  Nuk u bë kryeprokurore me mandat të plotë, ja ku pritet të emërohet Arta Marku

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin ku ka ndodhur aksidenti dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjes si dhe për gjetjen e shoferit të zetorit.