E lidhën dhe e përdhunuan te tarraca e shkollës/ Si u mbajt i fshehtë krimi nga policia

Detaje nga ngjarja e rëndë në qytetin e Durrësit, bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur dy javë më parë por është mbajtur e fshehtë nga policia.

Mësohet se është arrestuar një prej të miturve.

Burimet bëjnë me dije se vajza 7-vjeçe  është lidhur dhe veprimet janë kryer në tarracën e shkollës. E mitura është lidhur me forcën dhe është abuzuar sekusalisht nën kushtet e presionit psikologjik.

Skandal në Durrës/ 8-vjeçarja abuzohet seksualisht nga 5 djem, mësuesit e gjejnë të lidhur në…

LEXO EDHE  Imazhi i Kombit dhe fasada e shtetit