Dorëheqja/ Presidenti Meta: Nuk ka pabesi dhe presion që e thyen burrin, krenar për Haradinaj

Presidenti Ilir Meta ka reaguar për dorëheqjen e Ramush Haradinajt. Në një postim, në Facebook, Meta shkuan, “Krenar për Ramush Haradinajn dhe i bindur në pafajësinë e tij!”.

Meta ka edhe një mesazh për të gjithë Shqiptarët.