‘Vetëm ju të 2 keni ngel pa fjet me mua”/Gazetari ia thotë troç 2 moderatorëve

Gazetari i njohur i showbizit Ervin Kurti ka bërë së fundmi një deklaratë që në fakt i ka habitur të gjithë.

I ftuari i radhës në emisionin “Treshat” i cili moderohet nga Bora Zemani dhe Romeo e Donald Veshaj ai ka folur hapur.

Ai ka treguar së në dashuri nuk është i lumtur. Gazetari  ka folur si rrallëherë për jetën private duke u shprehur: “Te pjesa dashurisë nuk jam i lumtur”.

LEXO EDHE  I martuar me një nga vajzat më të bukura/ Rrëfehet reperi shqiptar: Më ngacmoi e para...

Por një deklaratë shumë pikante ishte ajo kur Ervini iu drejtua me humor Romeos dhe Donaldit: “Vetëm ju të dy keni ngelur pa fjetur me mua”.