‘Obobo sytjenat, mbylli sytë’/ Roza Latit i ndodh incidenti me rrobat e banjës në sy të dy meshkujve (Foto)

Këtë verë Roza Lati ka nisur një emision të ri “Bukë me vete” i cili zhvillohet në një kamper dhe të ftuar janë çdo të mërkurë dy personazhe të njohur të showbizit. Në puntatën e rradhës të ftuar ishin Olsi Bylyku dhe Lorenc Hasrama.

Roza dhe dy djemtë pas udhëtimit me kamper dhe zhytjes në ujë, ndaluan për të ngrënë.

LEXO EDHE  Në situata kompromentuese, Timberlake i kërkon gruas falje publike

Mirëpo teksa bisedonin, Rozës i ndodhi një e papritur. Moderatores iu zgjidhën pjesa e sipërme e rroba banjove dhe po mundohej t’i mbante me dorë.

Roza: Obobo mu zgjidhën

Lorenci: Qyqa

Olsi: Kush tu zgjidh mi?

Roza: Mu zgjidhën rrobabanjot. Mbyllni sytë, ju lutem mbyllni sytë