Kandidon për Prokuror të Përgjithshëm, të premten përballet me Vettingun

Olsian Çela, prokuror pranë Prokurorisë së Shkallës së Parë për Krime të Rënda, të premten në orën 10:15 do të dalë përballë Vettingut.

Trupi Gjykues do të jetë i përbë nga  Lulzim Hamitaj, Brunilda Bekteshi, Olsi Komici

LEXO EDHE  I dënuar në Greqi? Ish-ministri i Drejtësisë ka një propozim për Kajmakun e Ramës: Kaloje kufirin dhe...

Olsian Çela është një nga katër kandidatët që kandidon për Prokuror të Përgjithshëm