Gazetari publikon fotot/ Ja si është masakruar dhe policia s’bëri asgjë

Gazetari Ervin Koçi, denoncoi më herët dhunën dhe kërcënimet që ju bënë atij në prani të fëmijës, nga disa persona, por policia nuk bëri asgjë për këtë veprim.

Ndërkohë pas daljes nga komisariati, ku u shoqërua pasi bëri denoncimin, Koçi ka publikuar edhe fotot që tregojnë dhunën barbare të ushtruar ndaj tij.

Edhe pse Koçi ishte personi i dhunuar, ishte ai që u shoqërua nga policia, ndërsa dhunuesit vijojnë të enden të lirë.

LEXO EDHE  Koronavirusi/Studentja shqiptare në Kinë apelon për ndihmë: Dua të kthehem në Shqipëri

Ja postimi i Koçit:

Keto ishin pasojat e nje konflikti te kote sot, ku edhe pse viktima ishia une, me mua u morr policia ndersa agresoret kushedi se ku “shetisin me kal”… Por fale Zotit jam mire dhe ne humorin e duhur!