E tmerrshme/ Gruaja gjen të bijën duke bërë seks me 4 të droguar

Një nënë e shqetësuar gjeti vajzën e saj adoleshente teksa kryente marrëdhënie seksuale me katër të varur nga dro.

Fqinjët që jetonin afër shtëpisë së tmerrit, në Scunthorpe, Lincolnshire, treguan se gruaja u pa duke qarë në rrugë pas përballjes me skenën e pazakontë.

Një dëshmitar i tha Grimsby Telegraph: ‘Gruaja trokiti në derën time, ishte në një situatë histerike. Ajo e dinte se vajza e saj po shkonte në shtëpi për të blerë drogë, kështu që ajo erdhi në shtëpi për të parë nëse ishte atje. “Kur arriti, ajo pa vajzën e saj që kryente marrëdhënie seksuale me katër burra të ndryshëm dhe një tjetër e kishte sulmuar derën, kështu që ajo nuk mund të hynte. Ajo trokiti në derën time, më tregoi se çfarë po ndodhte dhe fytyra e saj ishte vetëm bardhë e zbehtë , të copëtonte zemrën. “

Policia izoloi vendin ku grupe të bndryshme e përdornin për të marrë drogë dhe kryer vepra penale të tilla. Sot, dritaret dhe dyert e ndërtesës përmbajnë grila të trasha, ndërsa një shenjë e madhe ‘e mbyllur’ është ngjitur në pjesën e përparme të ndërtesës.

LEXO EDHE  Gjermania në vështirësi: Duam mijëra punëtorë në ndërtim nga vende si Shqipëria

Policia Humberside është zotuar se do të vazhdojë të merret me sjelljen antisociale në Scunthorpe. Ata i kërkuan çdo dëshmitari që konstaton krime të ngjashme, për të lajmëruar.