VIDEO/ Nga hapja e 300 mijë vendeve të punës te lidhjet me krimin, ja si i mashtroi Rama shqiptarët…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjet një video mmbi mashtrimet e kryeministrit Edi Rama ndaj shqiptarëve dhe lidhjet e personazheve të krimit me zyrtarët më të lartë të Rilindjes.

Përmes videos, sillen në vëmendje premtimet e Ramës për hapjen e 300 mijë vendeve të reja të punës, uljen e taksave dhe çmimeve, mbështetjen e biznesit, të cilat nuk janë realizuar, ndërsa në pjesën e dytë jepet një përmbledhje mbi përgjimet e publikuara, të njohura si dosjet 339 dhe 184.

LEXO EDHE  Reforma Zgjedhore/ Bashkëkryetarët letër ODIHR, ja çfarë kërkojnë