Ufff!/ Aktorja e njohur shfaqet nudo dhe shkëmben puthje të nxehta me … (FOTO)

Aktorja e njohur Kristen Stewart po i kalon pushimet me të dashurën e saj në bregun Amalfi në Itali.

Stewart dhe modelja e njohur Stella Maxëell janë fotografuar nudo dhe duke shkëmbyer puthje të nxehta me njëra-tjetrën në jahtin ku edhe po pushonin.

LEXO EDHE  Dj Vicky zbulon çmendurinë e një vajze në koncert: Hoqi reçipetat dhe... (Video)