FOTO/ Ish-banorja e BB “tërbon” dynjanë me bikini leopardi

Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe ka postuar disa foto provokuese në rrjetet e saj sociale duke i rritur temperaturat.

Kjo e fundit është shkrepur në plazh, ku Jaçe ka pozuar në mënyra shumë provokuese duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

LEXO EDHE  Këngëtarja e njohur "tërbohet" në festën e ditëlindjes/ Skena të shfrenuara me alkool, para dhe twerk (Foto)

Për të treguar trupin e saj Françeska ka zgjedhur një bikini leopardi, i cili i nxjerr edhe më në pah trupin me forma perfekte.