S**ks në mes të plazhit/ Pushuesit skandalizohen nga çifti (FOTO +18)

Pushuesit e shumtë në plazhin e Brighton në Britaninë e Madhe nuk mund t’u besonin syve kur panë se si një çift po kryente një akt seksual të plotë para tyre. Ishte një nga të pranishmit që i bëri një foto çiftit të paturpshëm.

Sipas asaj që shkruan tabloidi britanik “Daily Star” gruaja qëndronte krejtësisht e zhveshur teksa në dorë mbante një kanaçe. Ndërkohë partneri i saj kishte futur kokën në mes të këmbëve. Ngjarja ndodhi rreth orës 15.00 të së enjtes.

Një prej të pranishmëve rrëfeu: “Mbeta i tronditur. Mu desh të hapja sytë dhe të shihja përreth nëse dikush tjetër po shihte atë që po shihja unë. Ata vijuan këtë punë për disa minuta. Më pas u ndalën dhe gruaja kujdesej nëse dikush po shihte.

Nëse do të ishim në një plazh nudistësh nuk do të kishte problem, por aty është një ambient publik ku ka adoleshentë dhe fëmijë të vegjël dhe kjo është e papranueshme. Nuk më ka ndodhur ta shoh një gjë të tillë në një plazh publik gjatë ditës”.

Akti u dënua edhe nga një prej anëtareve të Këshillit Bashkiak të qytetit.

LEXO EDHE  Tragjedia me 43 viktima, mbyllen hetimet për rrëzimin e urës Morandi në Itali