Të dehura, të shtrira në shtrat/ “Çmendet” Enca, bën namin me femra… (VIDEO)

Pas bashkëpunimit me Muharrem Ahmetin, Enca ka gati këngën e radhës, një këngë të cilën e kishte njoftuar prej kohësh e që ka ardhur koha të publikohet.

Enca ka publikuar sot një video nga xhirimet e klipit ku shfaqen vajza me rroba banjo, disa të shtrira përtokë e të dehura dhe të tjera në shtrat.

LEXO EDHE  Vlerë e çmendur/ Ermal Mamaqi zbulon shifrën sa paguhet Ardit Gjebrea

Video menjëherë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve dhe komentet nga fansat kanë qenë të shumta. Madje disa prej tyre e krahasojnë Encën me Dan Bilzerianin, personazhi amerikan i njohur për jetën luksoze dhe fotot me femra.

Kënga e re e Encës mban titullin “Xheloz” dhe do të publikohet javës tjetër.