FOTO/ Mesfushori i PSG-së e harron shpejt gruan, puthje pasionante me kamarieren seksi

Lëvizjet e tij në fushë janë magjike, por ajo që ka zgjedhur për ta pasur në krah është mahnitëse. Jessica Aidi, kamarierja seksi duket se ka hequr dorë nga puna e përditshme, duke zgjedhur rrezet e diellit për të kaluar disa ditë relaksi.

Por me kë? Aidi është kapur “mat” me Marco Verratin. Po po. E lexuat mirë, Marco Verrati. Babai i dy fëmijëve i ka dhënë fund marrëdhënies 10 vjeçare me bashkëshorten e tij për tu gjendur në krahët e Aidi.

LEXO EDHE  55-vjeç por shkëlqen si një vajzë e re/ 'Gjyshja' që habiti botën e modës

Verrati dhe Jessica janë njohur në një restorant në Paris, aty ky bukuroshja punonte si kameriere. Së fundmi, mesfushori italian, është shfaqur në Mikonos duke kaluar pushimet me të dashurën e tij të re. Revista italiane ‘Chi’ ka publikuar fotografi të çiftit të ri duke u puthur, çka ka krijuar zhurmë në mediat italiane.