Si lulëzon droga në Librazhd/ Berisha publikon videon me ‘hashashin e Taulant Ballës’

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video ku duken të mbjella me hashash.

Në një postim në Facebook, Berisha shprehet se pamjet janë filmuar në Polis të Librazhdit dhe ‘malli’ është i Taulant Ballës.

“Narkoshteti te korra rekord te hashashit!

Ne Polise te Librazhdit çunat e Taulant Bego Yaris-it kujdesen shume per plantacionet e bossit te tyre!sb

Prsh ja si i ka mbjellur malet cunat e Taulant Balles ketu eshte në Polis”, shkruan ai.

Narkoshteti te korra rekord te hashashit!Ne Polise te Librazhdit çunat e Taulant Bego Yaris-it kujdesen shume per plantacionet e bossit te tyre!sbPrsh ja si i ka mbjellur malet cunat e Taulant Balles ketu eshte në Polis

Gepostet von Sali Berisha am Freitag, 5. Juli 2019

LEXO EDHE  Aksion i madh në Itali/ Në pranga grosistët shqiptarë të drogës