VIDEO/ Gafë skandaloze, gol që në minutën e katërt në Qatar-Argjentina

Argjentina dhe Katari po luajnë në “Arena do Gremio” ndeshjen e fundit të Grupit B të Kupës së Amerikës.

Nuk zgjat shumë, por vetëm 4 minuta dhe Argjentina kalon në avantazh.

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, shfrytëzon një gabim të kundërshtarit dhe gjuan saktë, duke zhbllokuar rezultatin.

LEXO EDHE  Melo dhe Solomon si paketë, Partizani bën një lëvizje të çuditshme