Goditet me grushta nipi i deputetit të Ramës

Situata në Vorë është tensionuar edhe më shumë. Burime bëjnë me dije se ka pasur një sherr me grushta mes Ramazan Rajës, nipit të kandidatit të PS-së në Vorë dhe simpatizantëve të PD-së.

LEXO EDHE  Anulohet “koncesioni i florinjtë” i rrugës Milot–Balldren

Mësohet se Ramazan Raja, djali i deputetit të PS-së ka shkruar nga Nikla në Vorë në mbështetje të socialistëve.