FOTO+18/ Modelja “tërbon” meshkujt, lan dhëmbët lakuriq përpara pasqyrës

Ka shuar 46 qirinj, disa javë më parë, por fizikun e saj e kanë zili edhe adoleshentët.

Top modelja gjermane Heidi Klum, që shpejt do të martohet me Tom Kaulitz, 29 vjeç, ka postuar në rrjetin social instagram një video ku shfaqet topless teksa lan dhëmbët përpara pasqyrës.
Ndjekësit janë çmendur dhe modelja ndjehet e kënaqur.

LEXO EDHE  Sa paguhet Ardit Gjebreja? Ermal Mamaqi flet për “shifrën e çmendur”

Nëna e katër fëmijëve, Lou, 10 vjec, Henri 14, Johan, 12 që i ka me ish bashkëshortin Seal, dhe Helene, 15 vjeç, që e ka me Flavio Briatore, shfaqet në klip dhe në foto spektakolare.