Spiropali eksitohet në mes të zhegut: Nuk e heq Ramën nga goja …

Ministrja e për Marrëdhëniet me parlamentit, Elisa Spiropali, nuk lë dalje publike pa u servilosur para kryeministrit Edi Rama.

Për Spiropalin, Rama është edhe Skënderbeu edhe Don Kishoti i Shqipërisë. Ndërsa sot Rama për Spiropalin mund të quhet pa frikë edhe ‘Zoti’.

“Është drejtësia që i tremb. Ata nuk e marrin peng Shqipërinë, nuk iu marrin dot juve, sepse do të vijojmë përpara. Me 30 qershor të gjithë Kolonjarët duhet të votojnë me qetësi ashtu sic u ka hije. Katër veta, të cilët çnuk i kanë bërë Shqipërisë nuk do guxojmë më të luajnë me fatin e saj. Vetëm Edi Rama dhe PS meriton të votohet dhe ju meritoni të qeveriseni me pasion dhe me dashuri për këtë vend”-tha Spiropali.

LEXO EDHE  Trafikonin drogë drejt Italisë, arrestohen në Durrës 3 persona/ Operacioni monitorohet nga italianët, detajet