Këngëtari i njohur shqiptar ndalohet nga policia (FOTOT)

Këngëtari shqiptar Ledri Vula është ndaluar nga policia rrugore në Kosovë.

Ngjarja ka ndodhur në Prishtinë në lagjen “Pejton”, ku policia kishte parlajmëruar se do të gjobitej çdo person që do të parkonte në mënyrë të gabuar.

LEXO EDHE  Rrëfehet Bujar Qamili: Gruaja mu bë xheloze nga Luana

Kësaj nisme policore nuk i ka shpëtuar as Ledri. Në fotot e mëposhtme shihet se si efektivi policor ka ndaluar dhe ka gjobitur këngëtarin, pasi ka parkuar në vend të ndaluar.