Denoncimi: Më përdhunoi kushurirën, tani shet drogë afër shkollës (FOTO+EMRI)

Një tjetër denoncim ka mbërritur në llogarinë e ish-kryeministrit Sali Berisha. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sarandë, ku viktima janë sërish femrat dhe dhuna daj tyre, përfshirë edhe ajo seksuale. Sipas mesazhit, një i ri me inicialet A.P ka përdhunuar një vajzë të re ndërkohë që drejtësia jo vetëm që nuk ka marrë asnjë masë ndaj tij por ai vazhdon të shkel ligjin duke shitur lëndë narkotike pranë shkollave.

Mesazhi i Plotë

Ne narkoshtetin e perdhunuesve perdhunimi eshte merite!

Lexoni denoncimin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

pershendetje doktor jam nje i aferm i nje vajze e cila esht perdhunuar ne sarand ,perdhunusi pasi esht kapur nga policia e sarandes dhe kunderdrejt nj pagese ka dal dhe endet i lir jo vetem q endet i lir po shteti nuk vepron fare nuk dija kujt ti drejtohesha vetem ju mund te ma zgiidhni kete problem autori vepres esht e faktuar shkencerisht qe vajza esht perdhunuar dhe ai prap esht i lir jo vetem qe esht i lir po shet dhe heroin dhe kokain para shkolles ekonomike antonio thanas ktq 2 persona jan autoret ,autori perdhunumit quhet alion pasho dhe shperndarsi qe shet kokain dhe heroin quhet landi sulejmani

LEXO EDHE  Kujtim Gjuzi si Zonja Eni/ Kokë më kokë me burrat e shtëpisë së ngujuar që vuan nga gjakmarrja