Tragjike/ Shuhet papritur shqiptarja e famshme … (Foto)

Armanda Milushi është ndarë nga jeta në mënyrë krejt të papritur në moshën 38 vjeçare, pas një operacioni në zemër.

E njohur për energjitë e saj pozivite, ajo është ndërsa të parat vajza që vuri një gur themeli në reklama, duke qenë një ndër të paktat që e nisi karrierën e marketingut thuajse dy deklada më parë, atëherë kur marketingu ishte thjesht një ter,

Armanda Milushi, ose siç e thërrisnin miqtë e saj Ami, është shuar në moshë të re, duke lënë në pikëllim familjarët, miqtë e saj por edhe të gjithë komunitetin e reklamave.

LEXO EDHE  Mike Tyson rrëfen jetën në burg: Lashë një punonjëse shtatzënë

Armanda, ose ndryshe “vajza e reklamave” ishte në impenjime maksimale ?për projektin #‎outdooradvertising dhe reklamat e saj në rrugët e qytetit ishin një mesazh i qartë mirësie. Në faqen e saj në facebook ajo postonte shpesh foto dhe video nga të gjitha vendet turistike të Shqipërisë dhe ishte e angazhuar edhe në pritjen e turistëve, që vizitonin vendin tonë.