‘Ma more edhe mua jetën..’/ Mesazhi plot dhimbje i vajzës së Metit: Më helmove zemrën

E bija e Metit, siç të gjithë e njohin, ka shkruar një mesazh në profilin e saj të Facebook, ndërsa me dhimbje të madhe i dedikon të atit disa fjalë…

“O jeta ime, o Dritë o shpirt o dashuri e përjetshme, me helmove zemrën, me morre jetën dhe mua. Të Dua pafundësisht shumë . Idhulli Krenaria ime Forca ime Jeta ime. U prehsh në Paqe o Engjelli im”, është ky mesazhi i dhimbshëm që e bija ka lënë.

LEXO EDHE  Jo vetëm Covid 19/ Një tjetër sëmundje përhapet në disa shtete të botës

Ndërkohë sot pranë fotografisë së tij në hyrje të teatrit, janë vendosur lule dhe shiriti i zisë.

‘Ata ishin 4, mosketjeri i parë na la”/ ‘Shpërthen’ Llakaj: Mendoja se Meti do bënte më shumë lajm se Basha dhe Rama…

 

Kush ishte parodisti i Vlorës Muhamet Liko?