Skandal/ Arrestohet zyrtari i Rilindjes pasi mori 10 mijë euro, policia fsheh ngjarjen! Emri

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar mbrëmjen e sotme një tjetër skandal që po ndodh në Shqipëri.

Në mesazhin e qytetarit dixhital, theksohet se në Elbasan është arrestuar këshilltari i majtë në bashkinë e qytetit, Altin Knuti, i cili akuzohet se ka marrë 10 mijë euro rryshfet.

Ngjarja po mbahet e fshehtë nga policia, pasi Knuti kërkon ta mbyllë çështjen në apel.

Ja postimi i Berishës:

Arrestohet keshilltari siçilist se mori 10 000 euro.

Kjo mbulohet me heshtje sepse pret lirimin ne apel!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Esht arrestuar ne flagrance Altin Knuti keshilltar i majte per elbasanin ..esht kapur me video dhe me regjisttim duke marre 10 mij euro…dhe mbrohet nga Qazim sejdini pasi askush nuk eshte prononcuar.esht ne arrest shtepie dhe e ka hedhur ne apel…..por askush nuk ka fol per arresyimin e tij dhr kerkon ta mbylli ne apel…

Altin Knuti ekspert mjekoligjor prane Institutit te Mjeksise Ligjore arrestohet ne flagrance dhe esht ne arrest shtepie.Ka tre dite qe ka ndodhur dhe asnje media nuk eshte prononcuar pasi Altin Knuti eshte miku i Qazim Sejdinit dhe mediat jane te blera nga qazo.Asnje prononcim nuk ka as nga drejtori institucionit Bledar Xhemali i cili e mbron pasi eshte ekspert me kurs specializimi 9 mujor dhe punon prane I stitutit te mjeksise ligjore pasi mbrohet dhe ben te gjitha pazaret e pista me drejtorin e Institutit Bledar Xhemali.Po te nis dhe listen e grafikut me poshte ku eshte ai i gatshem prane IML tirane.

LEXO EDHE  Meta: Plotësimi i 15 kushteve dhe përballimi i Covid-19, dy prioritetet e Shqipërisë