(VIDEO) I gjuan të birit në kokë/ Emocionohet Ronaldo nuk di ku çon kupën

Juventusi festoi titullin e tetë radhazi pas ndeshjes me Atalantën të dielën në mbrëmje.

Në festën e titullit të pranishëm ishin edhe familjarët e Cristiano Ronaldos, e dashura, nëna dhe djali i tij.

Ndërsa po fotografoheshin me kupë në dorë Ronaldo humbi kontrollin dhe goditi padashje djalin e tij, Junior Cris.

LEXO EDHE  VIDEO/ Goli që do e kishte zili edhe Maradona, 6 triblime fantastike dhe...

Djali i Cristiano Ronaldos u ngushëllua menjëherë nga gjyshja e tij María Dolores dos Santos Aveiro. Me siguri që duke menduar për triumfin e të atit, vogëlushit do t’i ketë kaluar dhembja.