Futbolli në zi/ Ndahet nga jeta futbollisti i Interit (Foto)

Ditë zie tek Interi. Futbollisti i talentuar, Maicol Lentini, ndërroi jetë në moshën 15-vjeçare, pasi nuk arriti dot të fitojë betejën me sëmundjen e rëndë.

Ai u detyrua të largohet nga futbolli dy vjet më parë, në 2017-ën për shkak të sëmundjes, e cila i mori jetën.

LEXO EDHE  Ndeshjet miqësore, Partizani dhe Skënderbeu dhurojnë spektakël, sukses i vuajtur për Tiranën