VIDEO/ Vret të moshuarin për një vend në autobus, arrestohet…

Një 25-vjeçare në Las Vegas ka vrarë një 75-vjeçar, teksa të dy ishin duke udhëtuar në një autobus. 25 vjeçarja Cadesha Bishop është grindur me moshuarin pasi ai ka kërkuar një vend për t’u ulur.

LEXO EDHE  33 vite burg pë 12 shqiptarët që shpërndanin drogë, ja emrat

Pas dy stacioneve i moshuari tentoi të zbriste nga autobusi dhe në këtë moment ajo e ka shtyrë të moshuarin, i cili ra përtokë, duke humbur jetën.

25-vjeçarja Bishop akuzohet për vrasje.