Gazetari i njohur lëshon ‘bombën’: Do dalin emra dhe prova të reja që Ramën do e …

Gazetari Basir Çollaku, ka replikuar sërish me kryeministrin Edi Rama, pas deklaratave të këtij të fundit në ‘Opinion’ se shkrimi në Bild është shkruar nga Çollaku dhe Manjani.

Çollaku i ka dërguar një sms drejtuesit të emisionit, ku replikonte me Ramën, ku thoshte se shumë shpejt do të dalin emra dhe prova të reja që do të mërzisin Edi ramën.

LEXO EDHE  Dëshmoi emrat e vrasësve, gjykata lë në burg Lorenc Veliajn

Por menjëherë pas sms-së së Çollakut, ka ardhur dhe reagimi i Ramës, i cili e ka kërcënuar me gjyq.