Fotoja prekëse/Dy djemtë e major pranë arkivolit, puthin për herë të fundit të atin

Në ceremoninë e lamtumirës së major Klodian Tanushit, të pranishëm janë edhe tre fëmijët e tij të mitur.

Një foto është shkrepur në momentin kur dy djemtë e tij, 14 dhe 11 vjeç janë afruar pranë arkëmortit.

LEXO EDHE  Skandal/ Kryebashkiakja e Rilindjes vjedh pronat e qytetarëve dh ndërton në kundërshti me ligjin ...